Logo
0
Total: 0.00
Pokladňa

Ako funguje Green Symbol®?

POTRAVINY PLNÉ ŽIVÍN

„Matka príroda nás obdarila množstvom zdravých potravín a liečivých rastlín, ktoré sú bohatým zdrojom živín. Nazývam ich superpotravinami, pretože ich konzumácia má účinok ako prírodná transfúzia.“

— Dr. Schiffer

Nižšie si môžete prečítať odborný názor Dr. Schiffera o priaznivých zdravotných účinkoch živín nachádzajúcich sa v superpotravinách.

Spirulina

„Jedna z najstarších potravín na našej planéte, ktorá dokonale vyhovuje požiadavkám modernej doby.“

„Viac než 25 rokov študujem a užívam spirulinu, takže môžem pokojne vyhlásiť, že jej najvyššiu kvalitu nájdete v Kone na Havajských ostrovoch. Má mimoriadne vysoký obsah bielkovín, pohybuje sa medzi 70 % až 80 %, spirulina je navyše nesporne najbohatším zdrojom betakaroténu.”

Morská riasa chlorela

„Skompletizuje pre organizmus nevyhnutné živiny komplexu morských rias.“

Chlorela obsahuje obrovské množstvo vitamínov, minerálnych látok, karoténu, esenciálnych mastných kyselín, aminokyselín a tiež niekoľko stoviek mikroživín, stopových prvkov a nutričných prísad. A ešte jeden argument v prospech jej konzumácie: obsahuje 38-násobne vyššie množstvo bielkovín ako sója.

Lucerna, mladá zelená pšenica a myší jačmeň

„V listoch sa nachádza viac živín než v samotnej plodine.“

V komplexe liečivých bylín a tráv (lucerna, mladá zelená pšenica a myší jačmeň) môžeme nájsť mimoriadne vysokú koncentráciu vitamínov a minerálnych látok. Výrazne zvýši hladinu energie, napomáha tráveniu a prispieva k celkovej očiste a detoxikácii organizmu.

Morská riasa Palmaria palmata

„Podmorská rastlina s najbohatším obsahom výživných látok na svete.“

Palmaria palmata je zvláštna podmorská rastlina. Rastie v oceánoch a jej jedinečnosť je v tom, že sa v nej nachádzajú všetky minerálne látky. Táto morská riasa je najúčinnejším zdrojom ľahko stráviteľných minerálnych látok na svete.

Acerola čerešňa

„Najspoľahlivejší a najkoncentrovanejší zdroj vitamínu C.“

Priznám sa, že používam výlučne 100 % organické a prírodné acerola čerešne. Je to jeden z najbohatších zdrojov vitamínu C na svete, ktorý obsahuje bioflavonoidy, hesperidín, rutín, antokyán a iné zdravé látky nachádzajúce sa v prírode.

Šípky, citrónová a pomarančová kôra

„Chýbajúci článok medzi výživovými doplnkami.“

Už niekoľko desaťročí veľmi úspešne užívam tento mimoriadny komplex vitamínu C. Za ten čas som zistil, že je nielen výborným zdrojom vitamínu C, ale taktiež obrovského množstva životne dôležitých prírodných látok, ako sú okrem iného bioflavonoidy, hesperidín a rutín.

Palmový plod

„Prirodzená transfúzia – cvikla a špenát.“

Zmes listov cvikle a špenátu je výbornou protilátkou voči anémii, keďže zásobuje krv koncentrovanými živinami. Obe rastliny regenerujú a aktivujú červené krvinky, zásobujú organizmus čerstvým kyslíkom, zlepšujú krvný obeh, obohacujú krv železom a živinami.

Cviklové a špenátové listy

„Prirodzená transfúzia – cvikla a špenát.“

Zmes listov cvikle a špenátu je výbornou protilátkou voči anémii, keďže zásobuje krv koncentrovanými živinami. Obe rastliny regenerujú a aktivujú červené krvinky, zásobujú organizmus čerstvým kyslíkom, zlepšujú krvný obeh, obohacujú krv železom a živinami.

Saccharomyces cerevisiae, nefermentovateľná kvasinka pivná plná živín

„Môj výnimočný výživový doplnok z kvasinky pivnej posilňuje krvný obeh a sprostredkúva obrovské energiu pre telo, mozog a dušu.“

Saccharomyces cerevisiae je kvasinka, ktorá je nefermentovateľná. Keďže sa môže pýšiť až zázračnými úspechmi v oblasti liečby a ochrany zdravia, aj ja som si vytvoril jej vlastnú, jedinečnú formu.
 

Nie je podstatné, koľko živín prijmete, ale koľko z nich vie váš organizmus zužitkovať. Nápoj Green Symbol® obsahuje päťnásobne väčšie množstvo vitamínu B12, teda vitamínu energie, ako je jeho denná potreba. Green Symbol® sa pripravuje z jednobunkových rastlín, čo znamená, že sa vstrebáva priamo v krvnom riečišti a bunkách. Presne tam, kde je to potrebné, a to v priebehu menej než 10 minút.

Green Symbol® je teda najrýchlejší spôsob doplnenia stratenej energie!

Superpotraviny blog: