0
Total: 0
Pokladňa

Kvalita & Záruka

Základ nášho obchodu: drobní pestovatelia

DrNatura-Supergreens kladie veľký dôraz na význam superpotravín. Je naším presvedčením, že prostredníctvom potravín sa človek dostáva do priameho kontaktu s matkou prírodou, ktorá nám poskytuje domov, šaty a výživu. Za to všetko sa jej môžeme odvďačiť podporou fariem na miestnej, regionálnej aj globálnej úrovni. Obchodný reťazec „Z farmy na trh“ zabezpečuje organické, zdravé a trvanlivé suroviny pre našich spotrebiteľov.

DrNatura-Supergreens je zakladateľom rodiny produktov Green Symbol®. Uzavreli sme spojenectvo s najlepšími pestovateľmi pšenice, jačmeňa, lucerny, ovsa. Vďaka tomu prebieha žatva obilnín chudobných na glutén vo vrcholovom štádiu ich vývoja a pod mimoriadnou kontrolou, následne sú sušené pri nízkych teplotách v záujme zachovania enzymatických činností.

Navštívte našu interaktívnu stránku (čoskoro), kde môžete spoznať naše najvýznamnejšie farmy a ich spracovateľské spôsoby.

Čo je to vlastne superpotravina?

DrNatura-Supergreens ponúka organické surové potraviny a superpotraviny v bio kvalite. Sú to čisté prírodné produkty pripravené z rozmanitých obilnín, rastlín, rias, semien, bobúľ, ovocia a zeleniny. Neobsahujú chemické látky, postrekové látky, farbivá, arómy, konzervačné látky ani žiadne iné syntetické alebo umelé prídavné látky.

Sú bohaté na nevyhnutné výživné látky a fytoživiny, ďalej na potravinovú vlákninu, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny, bielkoviny, vitamíny, minerálne látky, esenciálne aminokyseliny, enzýmy, chlorofyl, ako aj antioxidanty.

Najdôležitejšia vlastnosť surovej potraviny je, že pri svojej príprave sa zahrieva nanajvýš na telesnú teplotu (max. 40 °C). Vďaka tejto metóde ostanú všetky jej nenahraditeľné komponenty neporušené a bezo zvyšku sa vstrebú do organizmu. Takéto surové potraviny a superpotraviny zosobňujú vyžarujúcu životnú silu.

Aby sa tieto blahodarné účinky dostali ku každému, The Alcaline Company ponúka najznámejšie a najpoužívanejšie superpotraviny vo forme prášku alebo semien. Všetky produkty sú vyrobené zo surovín výnimočnej kvality a sú organického pôvodu. Z tohto dôvodu sú superpotraviny rovnako dobré pre ľudstvo aj pre Zem. Kúpou superpotravín podporujeme drobných pestovateľov a pričiňujeme sa o zachovanie biohospodárstiev. A čo je ešte dôležitejšie, blahodarné účinky superpotravín sú určené každému bez rozdielu.

Výroba superpotravín

Všetky naše produkty vznikajú svedomitou ručnou výrobou, pri zachovaní najprísnejších predpisov, v špeciálne na tento účel postavených spracovateľských závodoch. Produkty DrNatura-Supergreens sú každý deň čerstvo pripravované, naši spotrebitelia sa dostanú k baleným produktom najneskôr v priebehu niekoľkých týždňov po výrobe.

Navštívte našu stránku Závodné spracovanie (čoskoro), kde môžete bližšie spoznať naše výrobné závody. Zloženie výživového doplnku Green Symbol® obsahuje mnohé živiny: organické zelené rastliny, zdravé liečivé rastliny a bylinky, prírodné koncentráty jedál, ovocie a zeleninu bohaté na antioxidanty.

Na základe tajného receptu sme zostavili túto zmes optimálnej chuti, bohatú na antioxidanty. Dali sme si patentovať určitý spracovateľský postup mrazenia a sušenia, ktorým sme dokázali zachovať stupeň účinnosti všetkých zložiek a zlepšiť pôžitok z chuti výživového doplnku, ako aj zvýšiť koncentráciu vzácnych živín.

Zrodil sa ozajstný dietetický zázrak, ktorý umožnil, aby sme si potrebnými látkami a antioxidantmi doplnili stravu. Pri vytvorení tohto, na živiny bohatého doplnku stravy sme spolupracovali s uznanými odborníkmi na dietetiku.

Osvedčenia a overenia

Naše produkty boli uznané poprednými odbornými ústavmi – Kontrola organickosti, Úrad kontroly kvality, Bez GMO projekt – ako organické a bez GMO. Navštívte našu stránku Osvedčenia, kde nájdete kompletný zoznam produktov s osvedčením.

Ďalšia ochrana kvality

Po výbere pestovateľa sa surovina dostane k výrobcovi, kde ju dôkladne skontrolujú: príde rad aj na prísnu COA kontrolu. COA je testovanie, ktoré vyhovuje požiadavkám organizácie verejného zdravotníctva EÚ, zamerané na mikrobiologické organizmy (kvasinky, E. coli, salmonelu a baktérie, plesne a iné huby) a na ťažké kovy (arzén, olovo, ortuť, hliník atď.).

Výrobca odobrané vzorky uskladní a na základe týchto vzoriek sa hocikedy dá určiť kvalita surovín použitých vo výrobe. Počas výroby sa suroviny neustále kontrolujú s cieľom zbavenia sa cudzích látok. Následne starostlivo vymerajú potrebné množstvo, vložia ho do miešacích nádob a hotový produkt zabalia. Posledným krokom je opätovné COA testovanie konečného produktu a vyhodnotenie výsledkov.

Po príchode produktu do našich skladov prebieha náhodná kontrola hmotnosti, pomeru zloženia zmesi a štítkov.

Čo znamená GMP?

GMP je skratka anglického Good Manufacturing Practice (Správna výrobná prax). Ide o výrobný a kontrolný proces, ktorý zaručuje kvalitu výrobkov. V Spojených štátoch za predpisy GMP zodpovedá Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA).

Nižšie uvádzame jeden z predpisov GMP, ktorý sa vzťahuje na suroviny a výrobu:

1. Suroviny

Kritériá:

a. Suroviny a baliace materiály je nutné vhodne skladovať a vhodne s nimi manipulovať, dohliadajúc na to, aby sa nepomiešali, aby boli chránené pred mikroorganizmami a inými chemikáliami, aby neboli vystavené vplyvu tepla, chladu, slnka a pary.

b. Zásobníky surovín musia byť uzatvorené, vrecúškové a škatuľkové produkty nesmú byť uskladnené na zemi.

c. Zásobníky surovín musia byť vhodne označené štítkami a na štítku musí byť uvedené pomenovanie, identifikačné číslo a kontrolný stav.

d. Zo surovín je nutné odobrať vzorky a testovať/kontrolovať ich počas výroby s cieľom zbavenia ich prachu, mikroorganizmov a iných cudzích látok, ako aj v záujme vylúčenia možnosti falšovania konečných produktov. So zvláštnym ohľadom na látky zvieracieho a rastlinného pôvodu a na tie kozmetické látky, ktoré sú v spojení so studeným výrobným procesom.

e. S látkami, ktoré nezodpovedajú očakávaným požiadavkám, je nutné vhodne narábať, a zabrániť tomu, aby boli použité v kozmetickom priemysle.

Čo znamená 100 % záruka vrátenia peňazí

Sme si istí, že s našimi výrobkami budete spokojní a pomocou nich môžete žiť zdravší život. Práve preto ponúkame za každý z nich 100 % záruku okamžitého vrátenia peňazí.

Postup pri uplatnení záruky:

1) Prosím, kontaktujte kanceláriu na telefónnom čísle +421 903 125 125 a ohláste vrátenie tovaru.

2) Starostlivo zabaľte Supergreens výrobok, z ktorého ste použili iba 1/3*, priložte potvrdenku o nákupe a pošlite ho do 60** dní na nasledujúcu adresu:

1 Brook avenue, Wembley HA9 8PH, London, UK

– Pokiaľ sú ⅔ výrobku ešte nepoužitévrátime Vám celú sumu Vášho nákupu***

* Kvôli opätovnému zneužitiu je nevyhnutné, aby väčšia časť výrobku bola v celosti pre uplatnenie garancie.

** Čas nákupu je totožný s dátumom dodania výrobku Supergreens.

*** Prepravné, žiaľ, nemáme možnosť uhradiť.

DrNatura-Supergreens si vyhradzuje právo na odmietnutie vrátenia peňazí v prípade, že vrátený SuperGreens nezodpovedá hore uvedeným požiadavkám.

Superpotraviny blog: