Konečná suma:
Spolu výrobok/výrobkov v košíku
Pokračovať v nákupe Objednávka

Okrem si naši zákazníci objednali :

Naše poslanie a cieľ

Rodiny, pozor! Vo svete Alkaline Company je všetko o rodine a pre rodinu.

Že prečo?

Odpoveď je jednoduchá: pretože aj my sme rodinný podnik.

Väčšina našich zamestnancov je rodičmi vychovávajúcimi deti, deň čo deň nám pripomínajúcimi, že je treba venovať náležitú pozornosť každodenným rutinným záležitostiam. Jednou z najdôležitejších je stravovanie a prísun výživných látok potrebných pre organizmus. Ako profesionálni rodičia považujeme za svoju povinnosť, aby sme v oblasti zdravého stravovania všetky svoje nadobudnuté znalosti využili v prospech rodín.

Našou snahou je sprístupniť potrebné výživné látky a živiny pre každého, naše výrobky nie sú len chutné, ale aj zdravé, prírodné a organické zároveň. A, čo je najdôležitejšie, všetky ponúkame za prijateľnú cenu.

Strava podávaná v školských jedálňach alebo v závodných kuchyniach nie je vždy najzdravšia. Zdravej výžive neprospieva ani dnešný, uponáhľaný spôsob života, dokonca aj informácie z médií, pravidelne sa valiace na nás, nás podvedome nútia vyberať si nezdravé typy potravín. Voľba je však vždy na nás. A preto aj naša spoločnosť vyzýva všetkých konzumovať čo najviac čerstvého ovocia a zeleniny zakúpených na miestnych trhoviskách. Žiaľbohu, táto možnosť nie je dostupná pre každého, na obavy však nie je žiaden dôvod: obohaťte svoj jedálny lístok o produkty Zelený symbol (Green Symbol®) pripravené výlučne z prírodných surovín za pomoci prírodných metód. Čoskoro pocítite ich pozitívne účinky. Prajeme vám veľa zdravia!

Naše poslanie a cieľ

Každý z vás môže precítiť energiu spoločnosti Alkaline Company. Zatiaľ čo svet ignoruje dobré zdravie, my sa s pomocou hnutia Alkaline snažíme udržiavať zdravotné povedomie a zdravý životný štýl v každom kúte našej planéty. Vieme, že uskutočňovanie hodnotných nápadov nemôže zastaviť nič. Boli by sme radi, keby ste sa aj vy pripojili k celosvetovému šíreniu filozofie „Jednoduché zdravie“.

Naše poslanie:

Poslaním Alkaline Company je šírenie a uplatňovanie filozofie „Jednoduché zdravie“. Je všeobecne známe, že prekyslený organizmus je zásobárňou takých tukov a toxínov, ktoré sú príčinami mnohých chorôb. Naproti tomu vyvážená hodnota pH napomáha prirodzenému fungovaniu organizmu, čo umožňuje dosiahnuť ideálnu hmotnosť a optimálne zdravie. Dosiahnuť dobré zdravie nie je vec zložitá, je treba spraviť len to, že svojmu organizmu dodáte potrebné množstvo živín a ostatné ponecháte naň. Naším poslaním je zlepšiť svetové zdravie v rámci programu „Jednoduché zdravie“. Alkaline Company vám v tejto oblasti s radosťou podá pomocnú ruku!

Náš cieľ:

Naším globálnym cieľom nie je len zlepšovanie svetového zdravia, ale aj vytvorenie prosperujúcej planéty pomocou produktov Alkaline Company na čele so Zeleným symbolom. Obyvatelia našej planéty popri vynakladaní astronomických nákladov na zdravie neustále hľadajú rôzne alternatívne riešenia. Sme presvedčení, že sa informácie o našich výrobkoch budú šíriť z úst do úst. Spoločnosť Alkaline Company sa takto snaží vytvárať budúce hodnoty.

Čo znamená chránené pracovisko? V takomto pracovnom prostredí pracujú ľudia so zníženou pracovnou schopnosťou.
Alkaline Company sa zaväzuje poskytnúť pracovné príležitosti aj pre týchto ľudí. Vynasnažíme sa, aby zdravotný stav neznevýhodňoval jedinca na trhu práce a boli mu zaručené skutočne dobré pracovné podmienky. U nás môžu vykonávať takú prácu, na ktorú budú patrične hrdí, a my zároveň oceníme ich výkony. Alkaline Company tak prispieva k odstráneniu sociálnych nerovností a diskriminácie a k posilneniu sociálnej integrácie. Sme zástancami toho, že všetci ľudia si v pracovnej sfére zaslúžia rovnaké zaobchádzanie, nech už sa pasujú s akoukoľvek telesnou alebo duševnou chorobou. Aj to je dôvod, aby sme, vzhľadom na naše možnosti, dokázali vytvoriť čo najviac špeciálnych, chránených pracovísk a pomáhať tak ľuďom so zmenenou pracovnou schopnosťou. Sme radi, že môžeme prispieť k ich šťastiu, zároveň však ďakujeme svojim zákazníkom, ktorí kúpou výrobku podporujú dosiahnutie našich cieľov.
Ďakujeme!

Alkaline Company si kladie za cieľ zmeniť spôsob myslenia ľudí so zámerom formovať zdravý životný štýl. Nastal čas konať a byť úspešný. Pridajte sa aj vy k hnutiu Alkaline!

Články: