0
Total: 0
Pokladňa

Naše poslanie a cieľ

Rodiny, pozor! Vo svete DrNatura-Supergreens je všetko o rodine a pre rodinu.

Že prečo?

Odpoveď je jednoduchá: pretože aj my sme rodinný podnik.

Väčšina našich zamestnancov je rodičmi vychovávajúcimi deti, deň čo deň nám pripomínajúcimi, že je treba venovať náležitú pozornosť každodenným rutinným záležitostiam. Jednou z najdôležitejších je stravovanie a prísun výživných látok potrebných pre organizmus. Ako profesionálni rodičia považujeme za svoju povinnosť, aby sme v oblasti zdravého stravovania všetky svoje nadobudnuté znalosti využili v prospech rodín.

Našou snahou je sprístupniť potrebné výživné látky a živiny pre každého, naše výrobky nie sú len chutné, ale aj zdravé, prírodné a organické zároveň. A, čo je najdôležitejšie, všetky ponúkame za prijateľnú cenu.

Strava podávaná v školských jedálňach alebo v závodných kuchyniach nie je vždy najzdravšia. Zdravej výžive neprospieva ani dnešný, uponáhľaný spôsob života, dokonca aj informácie z médií, pravidelne sa valiace na nás, nás podvedome nútia vyberať si nezdravé typy potravín. Voľba je však vždy na nás. A preto aj naša spoločnosť vyzýva všetkých konzumovať čo najviac čerstvého ovocia a zeleniny zakúpených na miestnych trhoviskách. Žiaľbohu, táto možnosť nie je dostupná pre každého, na obavy však nie je žiaden dôvod: obohaťte svoj jedálny lístok o produkty Zelený symbol (Green Symbol®) pripravené výlučne z prírodných surovín za pomoci prírodných metód. Čoskoro pocítite ich pozitívne účinky. Prajeme vám veľa zdravia!

Naše poslanie a cieľ

Každý z vás môže precítiť energiu spoločnosti DrNatura-Supergreens. Zatiaľ čo svet ignoruje dobré zdravie, my sa s pomocou hnutia Alkaline snažíme udržiavať zdravotné povedomie a zdravý životný štýl v každom kúte našej planéty. Vieme, že uskutočňovanie hodnotných nápadov nemôže zastaviť nič. Boli by sme radi, keby ste sa aj vy pripojili k celosvetovému šíreniu filozofie „Jednoduché zdravie“.

Naše poslanie:

Poslaním DrNatura-Supergreens je šírenie a uplatňovanie filozofie „Jednoduché zdravie“. Je všeobecne známe, že prekyslený organizmus je zásobárňou takých tukov a toxínov, ktoré sú príčinami mnohých chorôb. Naproti tomu vyvážená hodnota pH napomáha prirodzenému fungovaniu organizmu, čo umožňuje dosiahnuť ideálnu hmotnosť a optimálne zdravie. Dosiahnuť dobré zdravie nie je vec zložitá, je treba spraviť len to, že svojmu organizmu dodáte potrebné množstvo živín a ostatné ponecháte naň. Naším poslaním je zlepšiť svetové zdravie v rámci programu „Jednoduché zdravie“. DrNatura-Supergreens vám v tejto oblasti s radosťou podá pomocnú ruku!

Náš cieľ:

Naším globálnym cieľom nie je len zlepšovanie svetového zdravia, ale aj vytvorenie prosperujúcej planéty pomocou produktov DrNatura-Supergreens na čele so Zeleným symbolom. Obyvatelia našej planéty popri vynakladaní astronomických nákladov na zdravie neustále hľadajú rôzne alternatívne riešenia. Sme presvedčení, že sa informácie o našich výrobkoch budú šíriť z úst do úst. Spoločnosť DrNatura-Supergreens sa takto snaží vytvárať budúce hodnoty.

Čo znamená chránené pracovisko? V takomto pracovnom prostredí pracujú ľudia so zníženou pracovnou schopnosťou.
DrNatura-Supergreens sa zaväzuje poskytnúť pracovné príležitosti aj pre týchto ľudí. Vynasnažíme sa, aby zdravotný stav neznevýhodňoval jedinca na trhu práce a boli mu zaručené skutočne dobré pracovné podmienky. U nás môžu vykonávať takú prácu, na ktorú budú patrične hrdí, a my zároveň oceníme ich výkony. DrNatura-Supergreens tak prispieva k odstráneniu sociálnych nerovností a diskriminácie a k posilneniu sociálnej integrácie. Sme zástancami toho, že všetci ľudia si v pracovnej sfére zaslúžia rovnaké zaobchádzanie, nech už sa pasujú s akoukoľvek telesnou alebo duševnou chorobou. Aj to je dôvod, aby sme, vzhľadom na naše možnosti, dokázali vytvoriť čo najviac špeciálnych, chránených pracovísk a pomáhať tak ľuďom so zmenenou pracovnou schopnosťou. Sme radi, že môžeme prispieť k ich šťastiu, zároveň však ďakujeme svojim zákazníkom, ktorí kúpou výrobku podporujú dosiahnutie našich cieľov.
Ďakujeme!

DrNatura-Supergreens si kladie za cieľ zmeniť spôsob myslenia ľudí so zámerom formovať zdravý životný štýl. Nastal čas konať a byť úspešný. Pridajte sa aj vy k hnutiu Alkaline!

Superpotraviny blog: