Názory na superpotraviny

 • EliXir Serrapeptáza

  Skúsenosti s užívaním Elixir Serrapeptase Ultra po dvoch týždňoch

  Serrapeptase - Roman Sakala
  Roman Sakala

  Vraví sa, že proti veku nieto lieku. V dnešnej uponáhľanej a náročnej dobe však človek musí hľadať a vnútorne sa neopúšťať napriek tomu, že rôčky pribúdajú. Sortiment všelijakých „zázračných“ preparátov je obrovský a zorientovať sa v nich nie je vôbec jednoduché. Aj ja som vyskúšal všeličo s väčším či menším úspechom. V Teleráne  som raz sledoval rozhovor s jedným fyzioterapeutom, ktorý odporúčal prípravok Serrapeptáza pri liečbe poúrazových stavov a mnohých zdravotných problémoch.   Už roky sa liečim na vysoký krvný tlak a mám problémy s trávením, manželka má zas problémy s bolestivou a stuhnutou chrbticou a ťažkosti s kĺbmi. Rozhodli sme sa preto prípravok vyskúšať, bez predsudkov či zveličených očakávaní. Boli sme prekvapení rýchlym nástupom účinku – už po troch dňoch sa bolesti chrbtice výrazne zmiernili a bedrové kĺby už nie sú tak stuhnuté.Po týždni užívania som si začal pravidelne dvakrát denne  merať tlak krvi a z pôvodných hodnôt okolo 145 som sa dostal na hodnoty 135 – 140. Po desiatich dňoch  sa mi priemerný tlak pohybuje okolo 135. Keďže preparát sa má užívať oveľa dlhšie, predpokladám, že sa postupne dostanem na normálne hodnoty. Trávenie sa taktiež zlepšilo, ustúpil pocit nafúknutého brucha a ťažoba po jedle sa výrazne zmiernila.Obaja pozorujeme ešte jeden benefit – máme oveľa viac energie, aj podvečer sa cítime fajn. Toľko naše skúsenosti po zhruba dvoch týždňoch užívania preparátu Elixir Serrapeptase Ultra.

  Roman Sakala,
  2019-03-15
 • EliXir Serrapeptáza

  Prírodné hojenie rán

  Zuzana Bugrišová

  Bola som pred náročnou operáciou. Lekári ma vopred upozornili, že rekonvalescencia bude dlhá. Bola som zvedavá, aké veľké budú rezy v mojom prípade, a lekári ma vôbec nepotešili. Nerada som dlhšiu dobu nečinná, preto som začala hľadať taký prírodný prípravok na urýchlenie hojenia rán, ktorý je naozaj účinný. V lekárni mi odporúčali hneď niekoľko prípravkov, ale nebola som presvedčená, že sa ich oplatí kúpiť, avšak času bolo už málo. V zamestnaní sme sa o tomto probléme bavili s kolegyňami a môj nadriadený to začul. Poradil mi, aby som si zakúpila serrapeptázu. Nevedela som, čo to je, syn mi o tom vyhľadal informácie na internete a tvrdil, že je dobrá. Objednala som ju a ukázala svojmu lekárovi, o čom je reč. Na moje prekvapenie mi lekár oznámil, že niekoľko dní po operácii ju už môžem začať užívať, že mi povie kedy. Užívanie serrapeptázy malo naozaj pozitívne výsledky, rana sa nevysušovala, neťahala zvnútra, i napriek jej veľkosti. Už v nemocnici sa mi spolupacientky čudovali, ako rýchlo vstávam a chodím po zákroku. Ani doma som dlho neležala, veď ma čakali práce v domácnosti a veru už som chcela ísť do roboty. Skrátene: Elixír Serrapeptáza u mňa vskutku zabral, nadôvažok aj kŕčová žila na nohe sa začala viditeľne zmenšovať. Chcem tento zázrak zaobstarať aj pre strýka, o pár dní ho čaká operácia.
  S pozdravom

  Prečítajte si príbeh Zuzany Bugrišovej o tom, ako jej pomohol prírodný prostriedok na hojenie rán!

  Zuzana Bugrišová,
  2018-03-21
 • Bio Spirulina prášok

  Podnikový lekár sa nestačil čudovať

  Ján Molnár (33)

  Na jednej z podnikových rutinných prehliadok vysvitlo, že mám vysokú hladinu cholesterolu. Keď som sa to dozvedel, veľmi som sa zľakol, pretože aj v rodine, aj medzi priateľmi bol už taký, čo dostal srdcový infarkt. Mal som mierne bolesti v hrudnom koši, a preto som sa odhodlal, že predídem väčšiemu zlu a nedám si pokoja, kým moja hladina cholesterolu nebude mať správnu hodnotu. V tomto mi pomohol Váš produkt, ktorého užívanie prinieslo veľmi rýchly výsledok. Na nasledujúcej kontrole som už mal hodnoty normálne. Podnikový lekár sa nestačil čudovať, že v takom krátkom čase sa moje zdravie prinavrátilo. Som si istý, že bez SuperGreens prášku zo spiruliny by to nešlo tak ľahko, nehovoriac o tom, že odvtedy zmizli žlčníkové kŕče, ktoré som mával najmä po jedle.

  Ján Molnár (33),
  2016-10-02
 • Alkalizujúca kúra

  Môj imunitný systém postupne zosilnel

  Terézia Járomiová (39)

  V minulosti som bývala často prechladnutá, podľahla som každému nákazlivému ochoreniu a od jari do jesene som neustále trpela nejakou alergiou. Na odporúčanie svojich priateľov som vyskúšala Váš produkt, hoci, priznám sa, nerozumela som, ako mi môže pomôcť. Výsledok bol však natoľko presvedčivý, ako aj účinný. Takmer nepozorovane som vynechala množstvo liekov a drahých zázračných prípravkov, môj imunitný systém postupne zosilnel, stal sa odolným. Dnes mi už nerobí problém, ak deti zo školy domov donesú nejaký „darček“, dokonca môžem pokojne ísť na výlet v strede sezóny alergií. Spokojnosťou ma napĺňa pocit, že tieto účinky som dosiahla pomocou takého produktu, ktorý má 100 % prírodný pôvod a je bez chemikálií.

  Terézia Járomiová (39),
  2016-08-19
 • Bio Zelený jačmeň v prášku

  Problémy so žalúdkom prestali

  Csilla Bátoriová (44)

  Na viacerých miestach som čítala o prekyslení, ale priznám sa, dlhý čas som tomu neprikladala zvláštny význam. Jednoducho som si myslela, že so mnou je všetko v poriadku, a keby mi predsa len niečo bolo, lieky mi pomôžu. Asi pred rokom som sa zrazu prestala cítiť dobre. Neustále ma bolela hlava, po jedle ma trápili žalúdočné a črevné problémy. Na odporúčanie lekára som absolvovala mnoho vyšetrení, ale nenašli mi žiadnu konkrétnu chorobu. Vtedy mi napadlo, že mojím „nepriateľom“ je môj vek a možno aj môj organizmus je prekyslený. Jedna moja priateľka už dlhší čas používa Váš produkt a na jej radu som ho začala užívať aj ja. Sama som sa čudovala, že už behom niekoľkých týždňov som spozorovala pozitívne zmeny. Moje bolesti hlavy sa najprv zmiernili a potom celkom zmizli, prestali problémy so žalúdkom, dokonca som s úžasom zistila, že vďaka účinkom jačmeňa v prášku SuperGreens sa moja pokožka vyrovnala, moje vlasy a nechty zosilneli a boli lesklejšie. Teším sa, že popri tom, že si chránim zdravie, pozitívnymi zmenami prechádza aj môj zovňajšok!

  Csilla Bátoriová (44),
  2016-03-14
 • Bio Chlorella prášok

  V krátkom čase sa mi upravila činnosť čriev

  Gréta Nagyová (29)

  Mám rada, bohužiaľ, sladké a všetko, od čoho sa priberá. Postupom času som sa dopracovala k výraznej nadváhe. Môj každodenný život znepríjemňovali neustále tlaky v bruchu, nadúvanie a bolesti kĺbov. Cítila som sa ťažkopádne a ťarbavo, po nociach som pre reflux nespala. Počas rokov naplnených bojom proti kilám som vyskúšala množstvo moderných diét, bohužiaľ len s dočasným výsledkom. Potom som na nete natrafila na prášok z chlorely. V krátkom čase sa mi upravila činnosť čriev, v dôsledku čoho som sa zbavila aj nadbytočných kíl. Teraz už začínam mať radosť z pohybu, keďže moje bolesti kĺbov úplne prestali, týždenne viackrát si idem zabehať, v dôsledku čoho si viem aj v noci lepšie oddýchnuť. Vo svojej koži sa cítim dobre, čo vo veľkej miere prispelo k tomu, že som opäť získala svoju sebadôveru, ukrytú pod kilami.

  Gréta Nagyová (29),
  2015-12-07
 • Alkalizujúca kúra

  Futbal si znovu vychutnávam

  Peter Szűcs (45)

  Pred dvomi-tromi rokmi som si všimol, že už nie som ako voľakedy. Skôr sa unavím, zadýcham sa po schodoch, na zvyčajnom víkendovom futbale už nevládzem toľko bežať, dokonca aj pri najmenšej námahe sa začnem nesmierne potiť. Najprv som si myslel, že som len vyčerpaný z práce a niekoľkotýždenný oddych všetko vyrieši. Nestalo sa však tak, preto som sa začal obávať, pretože predtým som nemával ani len chrípku. Vrhol som sa na internet a takto som objavil Green Mix. Pravdou je, že najprv som si vybral iný produkt, čo sa nemalo stať. Z toho, čo nasľubovali, nebolo nič, práve naopak. Bolo mi ešte horšie, takže som sa rozhodol pre zmenu. Asi tri týždne som užíval kapsuly, keď som na sebe spozoroval významné zmeny. Konečne mi nerobí problémy ísť peši na štvrté poschodie, futbal si viem znovu vychutnať a neustále nepríjemné potenie je už len minulosťou. Cítim sa ako voľakedy!

  Peter Szűcs (45),
  2015-09-23
 • Alkalizujúca kúra

  Dôraz kladiem na produkty bez chemikálií

  Gabriel Mecsek (39)

  Vždy som považoval za dôležitý zdravý životný štýl, snažil som sa veľa hýbať, športovať a správne sa stravovať. V poslednom čase som pre svoju prácu nemohol jesť pravidelne a zdravo, preto som sa rozhodol, že chýbajúce živiny si doplním výživovými doplnkami. Chcem pre seba to najlepšie, preto som obetoval čas a dôkladne si preštudoval všetky možnosti. Dôraz kladiem na produkty bez chemikálií, preto som hľadal výrobky, ktoré neobsahujú farbivá, pridané a konzervačné látky. Takto som sa dostal na stránku Super Greens, kde som sa s radosťou dočítal, že nimi používané základné suroviny zabezpečujú z kontrolovaných bio hospodárstiev. To pre mňa znamená záruku, že dostanem naozaj to, čo je napísané na balení, a produkt môžem pokojne odporučiť aj svojim priateľom.

  Gabriel Mecsek (39),
  2015-05-12
Superpotraviny blog: