Doprava:
Konečná suma:
(Spolu výrobok/výrobkov v košíku)
Pokračovať v nákupe Objednávka

Okrem si naši zákazníci objednali :

Názory na superpotraviny

Kategória :

EliXir Serrapeptase Ultra
Serrapeptáza 250,000 IU

Prírodné hojenie rán

Zuzana Bugrišová

Zuzana Bugrišová

Bola som pred náročnou operáciou. Lekári ma vopred upozornili, že rekonvalescencia bude dlhá. Bola som zvedavá, aké veľké budú rezy v mojom prípade, a lekári ma vôbec nepotešili. Nerada som dlhšiu dobu nečinná, preto som začala hľadať taký prírodný prípravok na urýchlenie hojenia rán, ktorý je naozaj účinný. V lekárni mi odporúčali hneď niekoľko prípravkov, ale nebola som presvedčená, že sa ich oplatí kúpiť, avšak času bolo už málo. V zamestnaní sme sa o tomto probléme bavili s kolegyňami a môj nadriadený to začul. Poradil mi, aby som si zakúpila serrapeptázu. Nevedela som, čo to je, syn mi o tom vyhľadal informácie na internete a tvrdil, že je dobrá. Objednala som ju a ukázala svojmu lekárovi, o čom je reč. Na moje prekvapenie mi lekár oznámil, že niekoľko dní po operácii ju už môžem začať užívať, že mi povie kedy. Užívanie serrapeptázy malo naozaj pozitívne výsledky, rana sa nevysušovala, neťahala zvnútra, i napriek jej veľkosti. Už v nemocnici sa mi spolupacientky čudovali, ako rýchlo vstávam a chodím po zákroku. Ani doma som dlho neležala, veď ma čakali práce v domácnosti a veru už som chcela ísť do roboty. Skrátene: Elixír Serrapeptáza u mňa vskutku zabral, nadôvažok aj kŕčová žila na nohe sa začala viditeľne zmenšovať. Chcem tento zázrak zaobstarať aj pre strýka, o pár dní ho čaká operácia.
S pozdravom

Prečítajte si príbeh Zuzany Bugrišovej o tom, ako jej pomohol prírodný prostriedok na hojenie rán!

Zuzana Bugrišová, , 22. 03. 2018

Acai bobule prášok, organický, 100%

Moja pokožka je mäkšia a zmizli aj fľaky

Rebeka Matusová

Rebeka Matusová

10 rokov som športovala (správna životospráva, pravidelný pohyb) a aj napriek tomu som mala problémy s pokožkou, od fľakov až po suchú pleť. Odkedy som absolvovala kúru Acai berry, nemusím tak často používať telové mlieko. Moja pokožka je mäkšia a zmizli aj fľaky, čo si moji známi okamžite všimli. Užívala som už kapsuly na zlepšenie stavu vlasov, pokožky a nechtov, ale čo sa týka výsledkov, produktu Acai berry nesiahajú ani po päty!
Druhým problémom, pre ktorý som ich začala užívať, bolo, že po tehotenstve zredli moje inak husté vlasy, neboli také pekné a lesklé, oproti svojmu zvyčajnému stavu. Teraz sú oveľa žiarivejšie a plné života, čo je cítiť aj na dotyk, čo je podľa mňa za taký krátky čas veľká zmena. Tento stav som ostatnými zábalmi a podobnými prípravkami nevedela dosiahnuť na takejto úrovni a s takýmto trvalým efektom.
Aj na trávenie mali dobrý vplyv, aj keď podotýkam, že chudnúť som nechcela v žiadnom prípade, a preto som ich jedla vo forme kokteilu s veľkým množstvom banánov a podobného ovocia. Predsa som však schudla, čo pripisujem detoxikačnému účinku, veď určite bolo veľa jedovatých látok, ktorých som sa musela zbaviť. Hoci nateraz som s kúrou prestala, stav vlasov a pokožky mi zostal, v súvislosti s trávením sa znížili účinky, odkedy ich neberiem, no ale podstatou kúry je, že je občasná, takže vcelku som úplne spokojná a v určitých časových odstupoch iste vyskúšam aj iné SuperGreens produkty!

Rebeka Matusová, , 18. 03. 2017

Alkalizujúca kúra

Som mentálne sviežejší a „rýchlejší“

Matej Gulyás (36)

Matej Gulyás (36)

Viac desaťročí pracujem v kancelárii a v poslednom čase mi čím ďalej tým viac starostí spôsobovalo, že sa postupne znižovala moja schopnosť koncentrácie. Rýchlo ma vyčerpalo vykonanie najjednoduchších úloh a koncentrovanosť si vyžadovala veľkú námahu. Moje obavy už hraničili s depresiou a mali vplyv aj na môj súkromný život. Po tom, ako som začal užívať Zelený mix, spozoroval som, že zo dňa na deň silniem, som mentálne sviežejší a „rýchlejší“, že splnenie mojich úloh mi už nerobí ťažkosti, dokonca som sa prihlásil na rozširujúce vzdelávanie. Samozrejme, ani po skúškach neprestanem užívať Váš produkt, lebo mám ešte množstvo plánov. Napríklad sa chcem naučiť španielsky!

Matej Gulyás (36), , 27. 02. 2017

Riasa Spirulina prášok, organický, 100%

Podnikový lekár sa nestačil čudovať

Ján Molnár (33)

Ján Molnár (33)

Na jednej z podnikových rutinných prehliadok vysvitlo, že mám vysokú hladinu cholesterolu. Keď som sa to dozvedel, veľmi som sa zľakol, pretože aj v rodine, aj medzi priateľmi bol už taký, čo dostal srdcový infarkt. Mal som mierne bolesti v hrudnom koši, a preto som sa odhodlal, že predídem väčšiemu zlu a nedám si pokoja, kým moja hladina cholesterolu nebude mať správnu hodnotu. V tomto mi pomohol Váš produkt, ktorého užívanie prinieslo veľmi rýchly výsledok. Na nasledujúcej kontrole som už mal hodnoty normálne. Podnikový lekár sa nestačil čudovať, že v takom krátkom čase sa moje zdravie prinavrátilo. Som si istý, že bez SuperGreens prášku zo spiruliny by to nešlo tak ľahko, nehovoriac o tom, že odvtedy zmizli žlčníkové kŕče, ktoré som mával najmä po jedle.

Ján Molnár (33), , 02. 10. 2016

Alkalizujúca kúra

Môj imunitný systém postupne zosilnel

Terézia Járomiová (39)

Terézia Járomiová (39)

V minulosti som bývala často prechladnutá, podľahla som každému nákazlivému ochoreniu a od jari do jesene som neustále trpela nejakou alergiou. Na odporúčanie svojich priateľov som vyskúšala Váš produkt, hoci, priznám sa, nerozumela som, ako mi môže pomôcť. Výsledok bol však natoľko presvedčivý, ako aj účinný. Takmer nepozorovane som vynechala množstvo liekov a drahých zázračných prípravkov, môj imunitný systém postupne zosilnel, stal sa odolným. Dnes mi už nerobí problém, ak deti zo školy domov donesú nejaký „darček“, dokonca môžem pokojne ísť na výlet v strede sezóny alergií. Spokojnosťou ma napĺňa pocit, že tieto účinky som dosiahla pomocou takého produktu, ktorý má 100 % prírodný pôvod a je bez chemikálií.

Terézia Járomiová (39), , 19. 08. 2016

LymphActive

Za čo môžem ďakovať Lymphaktíve-u

Kristína

Kristína

V roku 2015 som viackrát absolvovala antibiotickú liečbu, čo viedlo ku kolapsu môjho lymfatického systému. Doslova od hlavy až po končeky prsov zo mňa všade vytekala lymfatická tekutina. Informovala som sa, aké sú možnosti liečby mojej choroby, ale odpoveď bola, že poruchy lymfatického obehu sú čiernou dierou klinickej medicíny. Bola som na špecializovanej klinike, kde ma vyriešili obväzovaním a dermatologickým ošetrením rán a samozrejme, aby som si ľahla do nemocnice na 2 – 3 týždne, aby ma vyšetrili. So svojím oslabeným organizmom som nemala odvahu prijať nemocničnú liečbu. Nechcela som uveriť, že neexistuje iná možnosť liečby. Vtedy som na internete natrafila na LimpActive, ktorý mi dal nádej, že jestvuje cesta von z tohto strašného stavu. Žiaľ, musela som byť vo veľmi vážnom stave, pretože zlepšenie sa objavilo až po 1 mesačnej kúre. Bolo veľmi ťažké prijať fakt, že počas antibiotickej liečby som schudla 8 kg a v mojom organizme sa nahromadilo 8 kg lymfatickej tekutiny. Toto sa zistilo vtedy, keď som za týždeň schudla 8 kg tak, že sústavne som strácala vodu. Po treťom mesiaci sa nastavila moja konečná váha a už sa v mojom organizme nehromadila lymfatická tekutina. Prípravok užívam 8 mesiacov. Pretože zo svojho základného ochorenia som sa ešte nevyliečila, s manželom sme sa rozhodli, že v terapii budem ešte pokračovať. Aj naďalej som skalopevne presvedčená, že práve tomuto prípravku môžem ďakovať za to, že som sa zbavila tých príznakov, ktoré spôsobovala porucha lymfatického systému. Pretože prípravok neodstráni iba poruchy lymfatického systému, ale má aj veľa iných blahodarných účinkov, vo veľkej miere prispieva k regenerácii môjho organizmu.
Touto cestou by som sa chcela poďakovať Slovenským distribútorom, že sa LimpActive stal dostupným aj pre mňa. Ani si nechcem predstaviť, čo by sa so mnou stalo, ak sa nedostanem k tomuto prípravku.

Kristína, , 06. 04. 2016

Jačmeň v prášku, organický, 100%

Problémy so žalúdkom prestali

Csilla Bátoriová (44)

Csilla Bátoriová (44)

Na viacerých miestach som čítala o prekyslení, ale priznám sa, dlhý čas som tomu neprikladala zvláštny význam. Jednoducho som si myslela, že so mnou je všetko v poriadku, a keby mi predsa len niečo bolo, lieky mi pomôžu. Asi pred rokom som sa zrazu prestala cítiť dobre. Neustále ma bolela hlava, po jedle ma trápili žalúdočné a črevné problémy. Na odporúčanie lekára som absolvovala mnoho vyšetrení, ale nenašli mi žiadnu konkrétnu chorobu. Vtedy mi napadlo, že mojím „nepriateľom“ je môj vek a možno aj môj organizmus je prekyslený. Jedna moja priateľka už dlhší čas používa Váš produkt a na jej radu som ho začala užívať aj ja. Sama som sa čudovala, že už behom niekoľkých týždňov som spozorovala pozitívne zmeny. Moje bolesti hlavy sa najprv zmiernili a potom celkom zmizli, prestali problémy so žalúdkom, dokonca som s úžasom zistila, že vďaka účinkom jačmeňa v prášku SuperGreens sa moja pokožka vyrovnala, moje vlasy a nechty zosilneli a boli lesklejšie. Teším sa, že popri tom, že si chránim zdravie, pozitívnymi zmenami prechádza aj môj zovňajšok!

Csilla Bátoriová (44), , 14. 03. 2016

Riasa Chlorella prášok, oragnický, 100%

V krátkom čase sa mi upravila činnosť čriev

Gréta Nagyová (29)

Gréta Nagyová (29)

Mám rada, bohužiaľ, sladké a všetko, od čoho sa priberá. Postupom času som sa dopracovala k výraznej nadváhe. Môj každodenný život znepríjemňovali neustále tlaky v bruchu, nadúvanie a bolesti kĺbov. Cítila som sa ťažkopádne a ťarbavo, po nociach som pre reflux nespala. Počas rokov naplnených bojom proti kilám som vyskúšala množstvo moderných diét, bohužiaľ len s dočasným výsledkom. Potom som na nete natrafila na prášok z chlorely. V krátkom čase sa mi upravila činnosť čriev, v dôsledku čoho som sa zbavila aj nadbytočných kíl. Teraz už začínam mať radosť z pohybu, keďže moje bolesti kĺbov úplne prestali, týždenne viackrát si idem zabehať, v dôsledku čoho si viem aj v noci lepšie oddýchnuť. Vo svojej koži sa cítim dobre, čo vo veľkej miere prispelo k tomu, že som opäť získala svoju sebadôveru, ukrytú pod kilami.

Gréta Nagyová (29), , 07. 12. 2015

Alkalizujúca kúra

Futbal si znovu vychutnávam

Peter Szűcs (45)

Peter Szűcs (45)

Pred dvomi-tromi rokmi som si všimol, že už nie som ako voľakedy. Skôr sa unavím, zadýcham sa po schodoch, na zvyčajnom víkendovom futbale už nevládzem toľko bežať, dokonca aj pri najmenšej námahe sa začnem nesmierne potiť. Najprv som si myslel, že som len vyčerpaný z práce a niekoľkotýždenný oddych všetko vyrieši. Nestalo sa však tak, preto som sa začal obávať, pretože predtým som nemával ani len chrípku. Vrhol som sa na internet a takto som objavil Green Mix. Pravdou je, že najprv som si vybral iný produkt, čo sa nemalo stať. Z toho, čo nasľubovali, nebolo nič, práve naopak. Bolo mi ešte horšie, takže som sa rozhodol pre zmenu. Asi tri týždne som užíval kapsuly, keď som na sebe spozoroval významné zmeny. Konečne mi nerobí problémy ísť peši na štvrté poschodie, futbal si viem znovu vychutnať a neustále nepríjemné potenie je už len minulosťou. Cítim sa ako voľakedy!

Peter Szűcs (45), , 23. 09. 2015

Alkalizujúca kúra

Dôraz kladiem na produkty bez chemikálií

Gabriel  Mecsek (39)

Gabriel Mecsek (39)

Vždy som považoval za dôležitý zdravý životný štýl, snažil som sa veľa hýbať, športovať a správne sa stravovať. V poslednom čase som pre svoju prácu nemohol jesť pravidelne a zdravo, preto som sa rozhodol, že chýbajúce živiny si doplním výživovými doplnkami. Chcem pre seba to najlepšie, preto som obetoval čas a dôkladne si preštudoval všetky možnosti. Dôraz kladiem na produkty bez chemikálií, preto som hľadal výrobky, ktoré neobsahujú farbivá, pridané a konzervačné látky. Takto som sa dostal na stránku Super Greens, kde som sa s radosťou dočítal, že nimi používané základné suroviny zabezpečujú z kontrolovaných bio hospodárstiev. To pre mňa znamená záruku, že dostanem naozaj to, čo je napísané na balení, a produkt môžem pokojne odporučiť aj svojim priateľom.

Gabriel Mecsek (39), , 12. 05. 2015

Superpotraviny blog: