Moja pokožka je mäkšia a zmizli aj fľaky

 • Bio Acai prášok

  Rebeka Matusová

  10 rokov som športovala (správna životospráva, pravidelný pohyb) a aj napriek tomu som mala problémy s pokožkou, od fľakov až po suchú pleť. Odkedy som absolvovala kúru Acai berry, nemusím tak často používať telové mlieko. Moja pokožka je mäkšia a zmizli aj fľaky, čo si moji známi okamžite všimli. Užívala som už kapsuly na zlepšenie stavu vlasov, pokožky a nechtov, ale čo sa týka výsledkov, produktu Acai berry nesiahajú ani po päty!
  Druhým problémom, pre ktorý som ich začala užívať, bolo, že po tehotenstve zredli moje inak husté vlasy, neboli také pekné a lesklé, oproti svojmu zvyčajnému stavu. Teraz sú oveľa žiarivejšie a plné života, čo je cítiť aj na dotyk, čo je podľa mňa za taký krátky čas veľká zmena. Tento stav som ostatnými zábalmi a podobnými prípravkami nevedela dosiahnuť na takejto úrovni a s takýmto trvalým efektom.
  Aj na trávenie mali dobrý vplyv, aj keď podotýkam, že chudnúť som nechcela v žiadnom prípade, a preto som ich jedla vo forme kokteilu s veľkým množstvom banánov a podobného ovocia. Predsa som však schudla, čo pripisujem detoxikačnému účinku, veď určite bolo veľa jedovatých látok, ktorých som sa musela zbaviť. Hoci nateraz som s kúrou prestala, stav vlasov a pokožky mi zostal, v súvislosti s trávením sa znížili účinky, odkedy ich neberiem, no ale podstatou kúry je, že je občasná, takže vcelku som úplne spokojná a v určitých časových odstupoch iste vyskúšam aj iné SuperGreens produkty!

  Rebeka Matusová,
  2017-03-18
Superpotraviny blog: