Logo
0
Total: 0.00
Pokladňa

Prečo?

Green Symbol®: Prečo ho potrebujete?

“Green Symbol® je schopný vyvážiť zdravie poškodzujúce následky moderného životného štýlu. Svetovo najjednoduchšie využiteľná, vyvážená zmes mikrorastlín, liečivých rastlín a potravín, ktoré sú bohaté na živiny. Je známe, že konzumácia rýchleho občerstvenia môže poškodzovať náš organizmus, a varené potraviny pri tepelnej úprave strácajú množstvo živín. Nemožno opomenúť ani to, že stres, napätie, resp. málo pohybu a spánku môžu veľmi ľahko viesť k tragédii.

Tu sa dostáva do popredia Green Symbol®, ako chýbajúci element v živote množstva ľudí. Ako výrazný prameň živín je schopný ochrániť organizmus, zabrániť vzniku chorôb, zároveň pomáha pri liečbe a v tom, aby človek nielen vyzeral podstatne mladšie, ale sa tak aj cítil. Toto platí pre nás všetkých, nie je náhoda, že som sa ešte nikdy nestretol s niekým, kto dodal svojmu telu všetky potrebné živiny pri bežnom stravovaní.”

V čom pomáha Green Symbol®?

Green Symbol® je koncentrát, ktorý sa rýchlo vstrebáva a rovnomerne distribuuje v organizme, je bohatý na živiny, vitamíny a minerálne látky rastlinného pôvodu. Dr. Shiffer mal množstvo pacientov, ktorí v dôsledku fyzickej choroby alebo choroby nervového systému nedokázali spracovať a využiť živiny prijaté z potravín, tabletiek, či injekcií. Umierali, pretože sa nedostávali k živinám, ktoré by napomáhali krvotvorbe v ich organizme.

Green Symbol® zmiešaný s čerstvými ovocnými a zeleninovými šťavami zvíťazil aj v situáciách, keď už všetko ostatné zlyhalo. Bol schopný dopraviť živiny do krvného systému, buniek a orgánov. Green Symbol® spôsobil zdravotnícky zázrak!

Prečo je Green Symbol® / Green Icon® dobrou voľbou?

Green Symbol® a Green Icon® sa pripravujú z kombinácie práškových energizujúcich „fytoživín“ a certifikovaných, organických, plnohodnotných potravín a rastlinných výťažkov. Sú chuťovo príjemné a už pri prvom použití pocítite rozdiel. Obsahujú také zložky, ktorých konzumáciu odborníci a lekári odporúčajú pre zachovanie zdravia, ktoré z časových dôvodov často zanedbávame.

Zloženie výživových doplnkov Green Symbol® a Green Icon® okrem iného obsahuje organické zelené rastliny, koreniny a liečivé rastliny, prírodné potravinové koncentráty a ovocie a zeleninu bohaté na antioxidanty. Túto zmes optimálnej chuti plnú antioxidantov sme pripravili na základe tajného receptu. Dali sme si patentovať postup spracovania, ako aj chladenia a sušenia, s ktorým sme dokázali uchovať prirodzenú silu všetkých zložiek, a tiež zvýšiť obsah živín a zlepšiť chuť týchto výživových doplnkov.

Zrodil sa moderný dietetický zázrak, ktorý nám umožnil, aby sme náš jedálny lístok doplnili všetkými potrebným látkami. Pri tvorbe týchto výživových doplnkov plných živín sme spolupracovali s uznávanými odborníkmi z oblasti dietetiky a chémie.

Náš organizmus denne potrebuje zeleninu a ovocie, aby dokázal nahradiť živiny, ktoré strácame každodenným stresom. Je preukázané, že konzumácia plnohodnotných potravín napomáha predchádzaniu chorôb a udržiavaniu optimálneho zdravotného stavu. Green Symbol® a Green Icon® sú práve týmto charakteristické: obsahujú všetky zložky, ktoré v našom jedálnom lístku chýbajú. Vyskúšajte a vaše telo a myseľ vám budú vďačné!

Zdravotné a biologické prednosti výživového doplnku Green Symbol®:

SILA ukrytá v Green Symbol®
40 % BIELKOVÍN
Vysoký obsah bielkovín, prírodný pôvod, neizolovaný, rýchlo vstrebateľný.
S NULOVÝM OBSAHOM TUKOV
Obsahuje zanedbateľné množstvo, iba 0,5 gramu tuku.
VEĽMI NÍZKY OBSAH KALÓRIÍ
Jedna dávka obsahuje 50 kalórií.

ŠPIČKOVÁ KVALITA