Doprava:
Konečná suma:
(Spolu výrobok/výrobkov v košíku)
Pokračovať v nákupe Objednávka

Okrem si naši zákazníci objednali :

Aloe Verum Premium  aloe vera gél
13.90 € / kus
Balenie: 500 ml
dávka postačujúca na 30 deň/dní
kontrolovaná, organická zložka
60 dňová záruka vrátenia peňazí

Aloe Verum Premium
  aloe vera gél

Aloe Verum Premium aloe vera gél sa vyrába z rastliny Aloe pravá (lat. Aloe vera) dopestovanej výlučne v španielskom Cártama za bio podmienok (osvedčenie číslo: ROSM160024). Vylúčením tepelného spracovania sme sa snažili zabezpečiť vám čo najhodnotnejší nápoj z aloy pravej. Je to dôležité preto, lebo mnohí nevedia, že v dôsledku tepelného spracovania (pasterizácia) sa môže znehodnotiť mnoho prospešných zložiek, 95 % produktov z aloy pravej dostupných na trhu je tepelne spracovaných. Keďže Aloe Verum sirup nie je pasterizovaný, sú v ňom v plnej miere zachované všetky prospešné vlastnosti prirodzenej rastliny aloy pravej – dokonca v koncentrovanej, pre ľudský organizmus najľahšie využiteľnej forme.

Aloe Verum Premium je taký prírodný výživový doplnok, ktorý je možné používať neptretržite a zahrnúť do každodenného jedálneho lístka.

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Výsledky môžu byť u jednotlivcov rozdielne a nie sú zaručené.

K nahliadnutiu ekologického osvedčenia kliknite sem!


zložky nie sú geneticky modifikované
  • Popis
  • Recepty
  • Ako funguje
  • Prečo by pre vás mohli byť potrebné
  • Zloženie
  • Použitie

Z výlučne overených zdrojov

Gél Aloe Verum Premium sa vyrába z rastliny Aloe pravá (lat. Aloe vera) dopestovanej výlučne v španielskom Cártama za bio podmienok (osvedčenie číslo: CAAE-8149). Vylúčením tepelného spracovania sme sa snažili zabezpečiť vám čo najhodnotnejší nápoj z aloy pravej. Je to dôležité preto, lebo mnohí nevedia, že v dôsledku tepelného spracovania (pasterizácia) sa môže znehodnotiť veľa prospešných zložiek, 95 % produktov z aloy pravej dostupných na trhu je tepelne spracovaných. Keďže Aloe Verum sirup nie je pasterizovaný, sú v ňom v plnej miere zachované všetky prospešné vlastnosti prirodzenej rastliny aloy pravej – dokonca v koncentrovanej, pre ľudský organizmus najľahšie využiteľnej forme.

Plnohodnotná Aloe pravá = superpotravina

Zásluhou lisovania za studena sú účinné látky dokonale zachované. Vďaka tomuto procesu nie je potrebné tepelné spracovanie, ktoré by zničilo významnú časť vitamínov, minerálnych látok a fytoživín. Čerstvosť a kvalitu gélu z aloy pravej znásobuje, že po zbere nasleduje rýchle spracovanie a následne plnenie do fliaš. Vďaka tomuto je nefiltrovaný Aloe Verum Premium gél superpotravinou, obsahuje toľko ovocnej dužiny a na detoxikáciu a očistu tela slúžiaceho aloínu ako čerstvá rastlina pestovaná v bio podmienkach.

Produkty s poradovým číslom

Všetky fľašky Aloe Verum Premium gélu majú poradové číslo, ktoré predstavuje čas zberu (ročné obdobie, rok) spracovanej aloy pravej. Keďže neobsahuje farbivá ani arómy, môže sa stať, že jednotlivé gély, vyrobené zo zberov v iných ročných obdobiach, budú mať mierne odlišnú chuť. Okrem tohto aj proces dozrievania, ktorý nasleduje po naplnení do fliaš, môže chuť pozmeniť.
Podľa výskumov madridskej univerzity Alcalá obsahuje Alou Verum Premium gél priemerne 11 000 mg polysacharidov na liter a hodnotenie čerstvosti na stupnici do päť je maximálnych päť.

Kvalita bez kompromisov!

Vylúčením tepelného spracovania sme sa snažili zabezpečiť vám čo najhodnotnejší nápoj z aloy pravej. Je to dôležité preto, lebo mnohí nevedia, že v dôsledku tepelného spracovania (pasterizácia) sa môže znehodnotiť mnoho prospešných zložiek. Keďže Aloe Verum sirup nie je pasterizovaný, sú v ňom v plnej miere zachované všetky prospešné vlastnosti prirodzenej rastliny aloy pravej – dokonca v koncentrovanej, pre ľudský organizmus najľahšie využiteľnej forme.

Je dôležité vedieť, že keďže nie je pasterizovaný, otvorené balenie Aloe Verum sirupu je potrebné uskladňovať výlučne chladené (v chladničke).

Aloe Verum Premium
  aloe vera gél v recepte

Z výlučne organicky pestovaných bio rastlín aloy pravej procesom lisovania vyrábaný Aloe Verum Premium gél obsahuje polysacharidy v mimoriadne veľkom množstve. V jednom litri, podľa skúmania madridskej univerzity v Alcalá, je ich 11 000 mg. Úspešne zmierňujú zápaly tráviacej sústavy, upravujú pohyb čriev, stimulujú makrofágy, ktoré ničia rakovinové bunky. Aloe Verum Premium gél z aloy pravej je superpotravina, plnohodnotná strava, v ktorej nájdeme sedem z ôsmich esenciálnych aminokyselín. Je bohatý na antioxidačné vitamíny A, C a E, ako aj na vitamín B, ktorý posilňuje imunitný systém a zlepšuje látkovú výmenu. Ďalej obsahuje draslík, ktorý znižuje krvný tlak a ochraňuje bunky; chlór, horčík, mangán, chróm, zinok a železo. Vďaka lipáze a amyláze zlepšuje látkovú výmenu, deriváty antrachinónu, ktoré majú protirakovinové účinky, upravujú trávenie a detoxikujú organizmus. Ničenie baktérií zabezpečuje Aloe emodín a manóza a ničenie škodlivých húb zasa zabezpečujú bielkoviny.

Aloe Verum Premium gél z aloy pravej vďaka veľkému množstvu polysacharidov účinne zmierňuje zápaly tráviacej sústavy, upravuje pohyb čriev, zmierňuje nafúknutie a zmäkčuje stolicu. Je vhodný v prípadoch bakteriálnej a hubovitej nákazy, ako aj pri poruchách látkovej výmeny. Posilňuje imunitný systém, pomáha nastaviť správnu hladinu cholesterolu a krvný tlak, čím pomáha predchádzať ochoreniam srdca a cievnej sústavy. Podporuje organizmus v boji proti rakovine, detoxikuje črevá, pečeň a lymfatickú sústavu. Používame ho proti obličkovému kameňu, zápalu zubných ložísk a cukrovke 2. typu. Ošetruje ochorenia kože, obzvlášť ekzémy, psoriázu a vyrážky.

Aloe vera (Aloe barbadensis var. barbadensis Miller), 99,5 % ovocná šťava s dužinou, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervačné látky (vo vinárstve používaný sorban draselný).

Podporuje trávenie, zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
Jednu odmerku/20 ml Aloe Verum Premium rozmiešajme v 3 dl čistej vody, môžeme ochutiť čerstvou citrónovou šťavou.

Aloe Verum Premium je taký prírodný výživový doplnok, ktorý je možné používať neptretržite a zahrnúť do každodenného jedálneho lístka.

Videli ste už našu receptúru? Videli ste už našu receptúru?
Tipy a recepty na použitie vo forme chutných nápojov a dezertov, aby ste zviacnásobili príjem minerálnych látok a vitamínov!

Iní kupujú aj toto:

Superpotraviny blog: