34.90

  • kontrolovaná, organická zložka kontrolovaná, organická zložka
  • Forma vyhotovenia: kapsula Forma vyhotovenia: kapsula
  • Balenie: 120 ks Balenie: 120 ks
doručenie priamo k Vám domov do 24 hodín

Fachet Vital Defense basic

prípravok z liečivých húb

Rodina produktov Fachet Vital Defense vyvinutých Dr. Jozefom Fachetom obsahuje také liečivé huby, ktoré používa ázijská kultúra už stovky rokov na liečbu. Každá liečivá huba má prospešné účinky na imunitný systém aj samostatne. Spoločná kombinácia ich účinkov, ktorá je stavaná na 50 ročnom výskume profesora Facheta, môže okrem posilnenia imunitného systému pomôcť nášmu organizmu prekonať ochorenia rôzneho pôvodu. Môže sa výborne aplikovať či už v prípade rakoviny, vysokého krvného tlaku, problémov so srdcom, cukrovke, zápale kĺbov, alebo chrípke.

Pre posilnenie imunitného systému, a tiež pre zosilnenie účinku Fachet Vital Defense basic, spoznajte Fachet Vital Defense plus.

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Výsledky môžu byť u jednotlivcov rozdielne a nie sú zaručené.

  • zložky nie sú geneticky modifikované zložky nie sú geneticky modifikované

Popis

Liečivé huby nachádzajúce sa v rodine produktov Fachet Vital Defense obsahujú beta-glukán, ktorý je prírodným polysacharidom. Jeho význam sa prejavuje pri posilnení imunitného systému. Nakoľko pri jeho spracovaní zohrávajú dôležitú úlohu makrofágy a iné bunky imunitného systému, po jeho užívaní dostane obranný systém organizmu také „plus“, pomocou ktorého môžeme ľahšie prekonať ochorenia, resp. môžeme účinnejšie odolávať infekciám. Jeho pomocou sa môže posilniť aj imunitný systém osôb trpiacich chronickými ochoreniami, osôb vystavených sústavnému stresu, pacientov po chemoterapii a ožarovaní.

Účinne sa môže použiť v prípade liečby niektorých druhov nádorov.

Môže zlepšiť stav pacientov s chronickými kožnými ochoreniami (napr. ekzém, atopická dermatitída).

U tých, ktorí majú vysokú hladinu cholesterolu v krvi, môžu beta-glukány znížiť hladinu cholesterolu tak, že zabraňujú vstrebávaniu cholesterolu nachádzajúceho sa v jedle.

Produkty Fachet Vital Defense majú vysoký obsah antioxidantov, práve preto podporujú optimálnu činnosť srdca a obehovej sústavy. Priaznivo ovplyvňujú zásobenie mozgu a srdca kyslíkom, zároveň podporujú aj liečbu problémov s krvným tlakom. Pokiaľ má pacient nízky krvný tlak, zvýšia ho na správnu úroveň, pokiaľ vysoký, pomáhajú pri jeho znižovaní. Ďalej je možné ich podporou zabrániť vzniku krvných zrazenín, pretože majú aj schopnosť riediť krv. Priaznivo vplývajú na vylučovacie procesy vnútorných orgánov, na činnosť obličiek a pečene, ale prispievajú aj k nastaveniu správnej hladiny cukru v krvi. Môžu byť použité na optimalizáciu hladiny cholesterolu v krvi, ale účinne môžu obstáť aj pri riešení zdravotných problémov, ktoré sprevádzajú starnutie. Polysacharid nachádzajúci sa v rodine produktov Fachet Vital Defense zostavených z kvalitných výťažkov japonských húb môže znamenať liek na množstvo ochorení. 

Je veľmi dôležité, že rodina produktov Fachet Vital Defense sa môže použiť nielen po prepuknutí ochorenia. Disponuje preventívnymi účinkami, preto sa ich užívanie v každom prípade odporúča pre tých, u koho rodine sa vyskytlo nádorové ochorenie.

Vďaka schopnosti posilniť imunitný systém sa nimi dá vyhnúť mnohým chorobným stavom, alebo keď už ochorenie prepuklo, liečivé huby nachádzajúce sa v produktoch Fachet Vital Defense pomôžu tieto choroby zdolať ľahšie.

Na zníženie rizika vzniku srdcovo – cievnych ochorení, kôrnatenia ciev, infarktu.

V prípade vysokého krvného tlaku, problémoch srdca a koronárnej tepny. 

V prípade zhubných nádorových ochorení.

Na zmiernenie vedľajších účinkov chemoterapie a ožarovania.

U pacientov po transplantácii orgánov, proti odmietnutiu orgánov.

V prípade častého prechladnutia alebo chrípky.

V prípade astmy, zápalu pľúc, bronchitídy, problémov horných dýchacích ciest.

Môže sa použiť u pacientov s ochorením pečene, pri poškodení pečene.

Má mimoriadne dobrý protizápalové účinky pri zápale vaječníkov, môže sa tiež použiť aj pri zápale močového mechúra a pošvy, je výborný na zmiernenie príznakov a bolestí pri inkontinencii.

Je vynikajúcim zdrojom energie pre športovcov a ľudí vykonávajúcich ťažkú fyzickú prácu.

Môže sa použiť aj pri neplodnosti.

Eliminuje psychický a fyzický stres, jeho užívanie sa odporúča pri stresujúcom životnom štýle.

Fachet Vital Defense basic

8 kapsúl obsahuje:

Výťažok z trsovnice lupeňovitej (Grifola frondosa) 336,0 mg

Výťažok z pečiarky (Agaricus murill blazei) 336,0 mg

Výťažok z lesklokôrovky obyčajnej (Ganoderma lucidum) 336,0 mg

Výťažok z huby Shiitake (Lentinus edodes) 336,0 mg

Resveratrol 150,0 mg

Želatína

protihrudkujúca látka: stearát horečnatý, koloidný oxid kremičitý

Môžu ho užívať rovnako deti aj dospelí

  • Na preventívne účely, čiže na prevenciu vzniku ochorení.
  • Pri liečbe zhubných nádorových ochorení (ožarovanie a chemoterapia).
  • Pri chorobách týkajúcich sa imunitného systému (okrem spomenutých v kontraindikáciách).
  • Pre ľudí žijúcich stresujúci život.
  • Pri pravidelnom športovom a inom fyzickom zaťažení.
  • Pri inom štádiu blokujúcom imunitný systém (napr. po traume; pri chirurgických zákrokoch; popri fajčení; pri ochoreniach srdcovo – cievneho systému a centrálneho nervového systému; atď.).

 

Dávkovanie:

Na posilnenie imunitného systému, na doplnenie energie odporúčame Fachet Vital Defense basic, podľa dávkovania uvedenom na produkte, čiže užívaním denne 2×4 kapsule, nezávisle od jedenia, vždy v tú istú dennú dobu.

V prípade už prepuknutého ochorenia sa odporúča spoločné užívanie Fachet Vital Defense basic a plus! Nakoľko sa každé ochorenie a každý pacient líšia, kvôli nastaveniu presného dávkovania prosíme, aby ste so svojimi nálezmi kontaktovali našu zákaznícku linku, aby sme mohli za pomoci lekárskeho tímu profesora Facheta nastaviť najvhodnejšie dávkovanie s ohľadom na zdravotný stav.

Upozornenia: 

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt nenahrádza vyváženú, pestrú stravu a zdravý životný štýl. Neužívajte prípravok, pokiaľ trpíte alergiou na niektorú zo zložiek! V období gravidity, dojčenia a deťom do 12 rokov veku sa užívanie prípravku neodporúča! V prípade, že máte také ochorenie, alebo alergiu, ktoré si vyžadujú lekársku starostlivosť, pred užívaním prípravku, prosím, konzultujte so svojím lekárom.

Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Minimálna trvanlivosť (mesiac/rok): viď na spodnej časti pôvodného štítku

Užívanie doplnku výživy nenahrádza pestrú, zdravú stravu a pravidelný pohyb. Výsledky môžu byť u každého individuálne a nie sú zaručené.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fachet Vital Defense basic”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Your review is going to be visible after the customer service approved it.

Superpotraviny blog: