Doprava:
Konečná suma:
(Spolu výrobok/výrobkov v košíku)
Pokračovať v nákupe Objednávka

Okrem si naši zákazníci objednali :

Immun Extra
24.90 € / kus
Balenie: 1000 ml
dávka postačujúca na 30 deň/dní
kontrolovaná, organická zložka
60 dňová záruka vrátenia peňazí

Immun Extra

Na výrobu gélu Aloe Verum Premium a sirupu Aloe Verum Classicum sa používa výlučne bio Aloe vera, ktoré sa pestuje v španielskom Cártama (číslo certifikátu: CAAE-8149). Keďže naše produkty neprechádzajú tepelnými úpravami – napriek tomu, že počas pasterizácie sa na teplo citlivé zložky môžu poškodiť, 95 percent prípravkov Aloe vera prechádza tepelnou úpravou –, disponujú všetkými užitočnými vlastnosťami rastliny Aloe vera, obsahujú v sebe všetky jej blahodarné účinky. A to všetko v koncentrovanej, pre organizmus najspracovateľnejšej forme. Pri užívaní oboch prípravkov súčasne sa účinky bio Aloe vera ešte viac uplatnia!

Aloe Verum Premium a Aloe Verum Classicum nemajú žiadne známe vedľajšie účinky, sú prirodzeným doplnkom stravy, môžete ich užívať bez obmedzenia, a môžu sa preto stať prirodzenou súčasťou každodenného jedálneho lístka.

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Výsledky môžu byť u jednotlivcov rozdielne a nie sú zaručené.


zložky nie sú geneticky modifikované
  • Popis
  • Recepty
  • Ako funguje
  • Prečo by pre vás mohli byť potrebné
  • Zloženie
  • Použitie

Výlučne z kontrolovaného zdroja

Aloe Verum Premium gél a Aloe Verum Classicum sirup sa vyrábajú z rastliny Aloe vera, ktorá je pestovaná v organických podmienkach v španielskom Cártama (číslo certifikátu: CAAE-8149). Keďže neprechádzajú žiadnym tepelným spracovaním, k vám sa dostane najhodnotnejší Aloe vera produkt. Počas pasterizácie sa účinné látky môžu znehodnotiť, napriek tomu sa 95 percent prípravkov Aloe vera, ktoré sú v súčasnosti v predaji, konzervuje tepelným spracovaním!

Plnohodnotné Aloe vera = superpotravina

S cieľom dosiahnutia najvyššej kvality sa spracovanie a balenie bio Aloe vera (číslo certifikátu: CAAE-8149) začne hneď po zbere a vďaka lisovaniu za studena sa účinné látky rastliny vôbec nepoškodzujú. Môže sa však vyskytnúť odlišnosť v chuti, čo je následkom toho, že aróma rastliny je v závislosti od rôzneho obdobia zberu odlišná. Výrobná technológia je garanciou toho, že Aloe Verum Premium gél a Aloe Verum Classicum nápoj sú, tak isto ako bio Aloe vera, plnohodnotnými superpotravinami. V oboch prípravkoch sa nachádzajú prírodné blahodarné zložky, a to v koncentrovanej forme.

Kvalita bez kompromisov!

Vynechaním tepelného spracovania sme sa snažili docieliť práve to, aby ste vy mohli dostať najhodnotnejší Aloe vera nápoj. V dôsledku tepelného spracovania (pasterizácia) sa mnoho dôležitých zložiek môže poškodiť. Keďže Aloe Verum Classicum sirup a Aloe Verum Premium gél nie sú pasterizované, v plnej miere a zaručene obsahujú prirodzené, blahodarné účinky rastliny Aloe vera – v koncentrovanej forme, ktorá je pre ľudský organizmus najvhodnejšia pre čo najúčinnejšie spracovanie.

Dôležité je popritom vedieť, že keďže výrobný proces obišiel proces pasterizácie, Aloe vera prípravok sa musí po otvorení skladovať výlučne v chlade (chladničke).

Immun Extra v recepte

Aloe Verum Premium gél a Aloe Verum Classicum nápoj, ktoré sú vyrobené výlučne z prírodnej Aloe vera rastliny, vo vysokej miere obsahujú polysacharidy. Podľa madridskej univerzity Alcalá obsahuje 1 liter gélu 11-tisíc a rovnaké množstvo sirupu 8-tisíc mg zdraviu prospešných polysacharidov. Vďaka tomu výrobky Aloe vera znižujú zápaly tráviaceho ústrojenstva, stimulujú trávenie a podporujú tvorbu makrofágov, ktoré likvidujú rakovinové bunky. Oba výrobky sú superpotraviny, také plnohodnotné výživové doplnky, v ktorých sa nachádza sedem z ôsmich existujúcich aminokyselín. Okrem toho hojne obsahujú antioxidanty, vitamíny A, C, E a B, pre organizmus nevyhnutné minerálne látky, ktoré podporujú trávenie – lipázy a amylázy a antrachinónové deriváty, ktoré majú protirakovinové a detoxikačné účinky. Dôležitými zložkami rastliny Aloe vera sú aj amidín a manóza, ktoré ničia baktérie a proteíny, ktoré dokážu zničiť kvasinky.

Aloe Verum Premium gél a Aloe Verum Classicum sirup môžu byť účinne užívané pri tráviacich problémoch (obzvlášť pri zápaloch, vredoch, poruchách metabolizmu), pri zápche, nadúvaní, zníženej imunite, pri bakteriálnych, vírusových a kvasinkových infekciách, zápalových ochoreniach kĺbov, infekciách obličiek a močových ciest a astme. Korigujú hladinu cukru v krvi a cholesterolu, preto účinne zabraňujú vzniku srdcovo-cievnych ochorení. Prispievajú k prevencii vzniku rakoviny, pretože zamedzujú vzniku voľných radikálov, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri vzniku nádorov. Podporujú prirodzené detoxikačné procesy organizmu, napravujú a odvracajú prekyslenie.

Aloe vera (Aloe barbadensis var. barbadensis Miller), 99,5 % ovocnej šťavy s dužinou, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervanty (vo vinárstve pravidelne používaný sorban draselný).

Odporúčaná dávka je 50 ml Aloe Verum Classicum sirupu ráno pred jedlom. Ak potrebujete napraviť trávenie, odporúča sa 25 ml pred hlavnými jedlami. Nápoj Aloe Verum Classicum sa užíva neriedený, alebo riedený s iným zdravým nápojom, napríklad citrónovou šťavou. Obdobne sa užíva aj Aloe Verum Premium gél, z ktorého zmiešajte 20 ml v 3 dl tekutiny.

Videli ste už našu receptúru? Videli ste už našu receptúru?
Tipy a recepty na použitie vo forme chutných nápojov a dezertov, aby ste zviacnásobili príjem minerálnych látok a vitamínov!

Iní kupujú aj toto: