-16%

129 109

doručenie priamo k Vám domov do 24 hodín

Prístroj Vitamilk

Automatický výrobník rastlinného nápoja

Vitamilk – automatický výrobník rastlinného nápoja a mlieka odporúčame predovšetkým pre alergikov na mliečne bielkoviny a osoby s intoleranciou na laktózu, no veľkej obľube sa teší aj medzi stúpencami zdravého životného štýlu. S týmto estetickým prístrojom si rýchlo a jednoducho môžete pripraviť rôzne rastlinné a obilné mlieka aj Vy doma. Výrobník dokáže naraz vyrobiť viac ako 1 liter mlieka, ktoré Vás výjde na zlomok ceny mlieka kúpeného v obchode. Navyše si môžete byť 100% istý, čo mlieko obsahuje a takto budete mať doma vždy čerstvé mlieko zaručene bez konzervačných látok a iných prísad.

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Výsledky môžu byť u jednotlivcov rozdielne a nie sú zaručené.

Popis

Vlastnosti

 • Výkon: 110 W
 • Objem nádoby: 1.3 litre
 • Hmotnosť: 3 kg
 • Farba: sivá
 • Dĺžka kábla: 1 m
 • Nie je možné umývať v umývačke riadu
 • Prísavky na dne prístroja
 • Záruka: 2 roky

Návod na použitie:

Najprv sa rozhodnite, aký druh mlieka si želáte, vložte ingrediencie, zvoľte správny program a domáce rastlinné mlieko máte hotové približne za 20-25 minút. Pripravené mlieko sceďte cez sitko (ktoré je obsahom balenia) , môžete osoliť, dochutiť medom, škoricou alebo inými koreninami.

Výrobník má 8 funkcií

 1. Nutričná pasta: (Nutrient Paste) Pre výrobu výživnej nutričnej pasty/kaše (pyré-nátierky) z bôbov alebo z ryže, vhodné aj pre prípravu detskej kaše. Počas programu sa ingrediencie krátko zomelú a pomalým varením dosiahneme výbornú symbiózu chutí.
 2. Kukuričný turmix (Corn Juice): Program na výrobu ovocného a zeleninového turmixu. Pomocou tohto programu môžete bez varenia pripraviť výborné surové pokrmy a nápoje.
 3. Ovsená kaša/polievky: (Nutrient Porridge):  Pre výrobu ovsenej kaše a polievok – tento program umožňuje pripraviť varením rastlinné kaše, krémové polievky a husté nápoje s využitím obilnín a zmesi zŕn.
 4. Krájanie ovocia: (Fruit Blending): Program bez varenia, iba funkcia krájania, bez zohrievania. Ideálne pre výrobu ovocných polievok a smoothies.
 5. Suché bôby: (Dry Bean): Pre výrobu rastlinného mlieka zo suchých bôbov.
 6. Predmočené bôby: (Soaked Bean): Pre výrobu rastlinného mlieka z bôbov, ktoré už boli vopred namočené.
 7. Obilninové mlieko: (Cereal Milk): Pre výrobu obilninového mlieka s použitím rôznych druhov bôb.
 8. Mungo/fazuľa:(Mung/Red bean): Pre použitie mungo fazule alebo inej fazule (napr.červenej).

Jednotlivé programy trvajú 20-25 minút, okrem funkcie Fruit Blending, ktorá trvá len 2 minúty.

Iní kupujú aj toto:

Superpotraviny blog: