18

 • kontrolovaná, organická zložka kontrolovaná, organická zložka
 • S výťažkom žezlovky čínskej (Cordyceps) S výťažkom žezlovky čínskej (Cordyceps)
 • Forma vyhotovenia: kapsula Forma vyhotovenia: kapsula
 • Balenie: 60 ks Balenie: 60 ks
 • 60 dňová záruka vrátenia peňazí 60 dňová záruka vrátenia peňazí
doručenie priamo k Vám domov do 24 hodín

Fachet žezlovka čínska - Cordyceps

na zvýšenie výkonu

Cordyceps- Žezlovka čínska môže ponúknuť riešenie v prípade prekonania únavy a depresie, môže zvyšovať fyzický a duševný výkon (Cordyceps sinensis). Ďalej môže vyvíjať pozitívne účinky na na centrálny nervový systém. Koncentrovaný obsah antioxidantov môže prispievať k plynulej preprave kyslíka a živín, takže konzumácia žezlovky môže pozitívne ovplyvniť zásobovanie mozgu a srdca kyslíkom, čo môže mať vplyv aj na športový výkon. Konzumáciou cordycepsu je možné upraviť trávenie a prirodzenú detoxikáciu organizmu, urýchliť vyplavenie odpadových látok, navyše zmierniť aj príznaky cukrovky.

Užívanie doplnkov výživy nenahradzuje pestrú zdravú stravu a pravidelný pohyb. Výsledky môžu byť u jednotlivcov rozdielne a nie sú zaručené.

 • zložky nie sú geneticky modifikované zložky nie sú geneticky modifikované
 • kontrolovaná, organická zložka kontrolovaná, organická zložka
 • S výťažkom žezlovky čínskej (Cordyceps) S výťažkom žezlovky čínskej (Cordyceps)
 • Forma vyhotovenia: kapsula Forma vyhotovenia: kapsula
 • Balenie: 60 ks Balenie: 60 ks
 • 60 dňová záruka vrátenia peňazí 60 dňová záruka vrátenia peňazí

Popis

Pôvodná čínska medicína už dlhé stáročia pozná a váži si liečivé účinky žezlovky čínskej (Cordyceps). Domnievali sa, že ide o jednu z najlepších liečivých rastlín na to, aby sme získali späť duševné a fyzické schopnosti, preto ju pacienti v období rekonvalescencie konzumovali pravidelne. Ide o takú prírodnú potravinu, ktorá obsahuje všetky životne dôležité esenciálne aminokyseliny, ktoré organizmus nedokáže produkovať. 

Obsahuje kordycepín (cordyceps), ktorý disponuje antibiotickými účinkami, čo je výhodné pre športovcov a osoby vykonávajúce ťažkú fyzickú prácu, pretože zvyšuje výkonnosť svalstva. Žezlovka čínska obsahuje významné množstvo minerálnych látok, hlavne draslíka, sodíka, železa a medi, avšak jednou z najdôležitejších zložiek je beta-glukán, zlúčenina s protirakovinovými účinkami. 

 

Žezlovka čínska má neuveriteľné účinky na výkonnosť, preto sa jej konzumácia vyslovene odporúča športovcom. Je to preto, lebo značne upravuje zásobovanie organizmu kyslíkom, stimuluje produkciu adenozíntrifosfátu (ATP), ktorý je jedným z najdôležitejších zdrojov energie pre bunky. Konzumáciou žezlovky čínskej sa môže upraviť nielen naša nálada a fyzická sila, ale môže dôjsť aj k redukcii rizika vzniku degeneratívnych ochorení, resp. k spomaleniu starnutia buniek vplyvom veku. Žezlovka čínska môže zvýšiť aj syntézu pohlavných hormónov, inými slovami zvyšuje libido, ako aj plodnosť u žien, a rovnako aj u mužov. Antioxidanty, ktoré obsahuje, viažu voľné radikály, zodpovedné za vznik rakoviny, zápalov a poškodenia DNA. 

 

100% prírodné účinné látky!

Zloženie: Výťažok zo žezlovky čínskej (Cordiceps siensis) 60 ks kapsúl

2 kapsuly obsahujú:

 • Výťažok zo žezlovky čínskej 250,0 mg

Tento produkt obsahuje výťažok v pomere 5:1, čiže vďaka mokrému kvaseniu je obsah účinných látok päť-krát vyšší ako u ostatných melív.

 

Pre dospelých 1-3 kapsule denne.

Superpotraviny blog: